امروزه با توجه به پیشرفت بازار و استقبال از خریدهای غیر حضوری و فروش اقساطی و توانایی تولیدکنندگان داخلی بستر را برای اجرای بزرگترین استارتاپ در حوزه فروش اقساطی با روش های منعطف فراهم نموده است .
 حال مجموعه استارتاپی اقساط كار با رهنمود هاي خردمندانه ي مقام معظم رهبري مبني بر حمايت از توليد داخلي و باتكيه بر قدرت جوانان و متخصصان خود پا به منحصه ي ظهور گذاشته و در بستر اقساط با محوريت حمايت از توليد داخلي و برطرف كردن نياز مردم شريف ايران اسلامي، با بوجود آوردن بستري بر فضاي مجازي و ايجاد زير ساختي عظيم در عرصه ي غير مجازي (فروشگاهي) كار خودرا آغاز كرده؛ تا بتواند خدمات خود را به تمامي آحاد جامعه ارائه نمايد.
اقساط كار دو بازوي اجرايي دارد
١_ پذيرندگان يا صاحبين مشاغل و كالاها 
٢_ مشتريان يا مصرف كنندگان.
اقساط كار با جذب و سازماندهي مشتريان، آنها را ثبت نام اوليه و پس از تكميل پرونده، به واحد اعتبار سنجي خود هدايت ميكند و پس از تاييد اين واحد، سفارش مشتري گرفته ميشود و پس از عقد قرارداد و پرداخت مبلغ پيش قرداد و تسليم ضمانت هاي لازم در خواست مشتري طي مدت حداكثر ٧٢ ساعت درب منزل تحويل ميگردد.
بازار هدف اقساط كار براي عموم مردم است اما با توجه به تنوع محصولات و تنوع اقساط در مجموعه اقساط كار اين مجموعه بازار هدف خود را به خيريني كه قصد جمع آوري جهزيه، تجهييز بيمارستانها، كتابخانه ها، سازندگان مدارس و حتي خيريني كه در مبحث خدمات آموزشي فعاليت ميكنند را نيز تحت پوشش خود قرار ميدهد.
ما مدعي هستيم با تمام اقشار جامعه همگام خواهيم بود.
مجموعه اقساط كار با توجه به تنوع در كالا و انواع اقساط آماده ارائه خدمات به مشتريان و عقد قرارداد با سازمانها و نهاد هاي دولتي و خصوصي را دارد حال آنكه از سوي ديگر آماده عقد قرارداد با شركت ها كارخانجات توليدي و مراكز خدماتي نيز ميباشد.
اقساط كار بر اين باور است كه ميتواند پلي بين توليدكنندگان داخلي و عموم مردم باشد.
 اقساط کار با دارا بودن بیش از سه هزار پذیرنده و تنوع در کالا و خدمات و انعطاف در فروش بستر را برای مشتریان خود فراهم نموده است.
آسايش براي همه شعار ماست.
به اميد تحقق اين شعار.

ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند. یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. بدین جهت اقساط کار مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی خود ایجاد کرده است تا بتواند مشتریان را به خرید اقلام مورد نیاز خود از طریق فضای تجارت های الکترونیکی رهنمون سازد.


ما مدعي هستيم با تمامی اقشار جامعه همگام خواهيم بود . مجموعه اقساط كار مرجع تخصصي اقساط مي باشد که تمايز اين مجموعه نسبت به سايرين در تنوع شرايط اقساط و عرضه متنوع كالا و خدمات ميباشد كه در نوع خود بي نظير است .

 

 

برند ها و مشتریان

جدید ترین اخبار سایت