-  نمونه کار محوطه و دکوراسیون داخلی اقساط کار -

اقساط کار این بار طراحی و اجرا و بازسازی دکوراسیون داخلی و محوطه(سایت) را در کارنامه خود گنجانده و موفق به اجرای پروژه های حرفه ای در این زمینه بوده است. در ادامه یکی از پروژه های دکوراسیون داخلی و محوطه اقساط کار را مشاهده خواهید کرد.


همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌رفته طی روز را جایگزین کرد. دور هم جمع شدن اعضای خانواده، گپ زدن و چیزهای ساده این‌چنینی به ما انسانها کمک می‌کنند تا خستگی‌های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد. گاهی توجه و ارزش به نکته‌های کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد.

 

  (نمای بیرونی بنا)  

 

امروزه اهمیت طراحی مناسب فضای داخلی منزل و محیط کار و تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکار ناپذیر. هرچند استفاده از میلگرد و رابیتس و متعاقب آن گچ یا سیمان سالهاست در کشور ما رواج دارد اما در طول این مدت نحوه طراحی داخلی بویژه طراحی دکوراسیون سقف دستخوش تغییرات زیادی شده است. 

امروزه متریال مورد استفاده بسیار سبک و استخراج شده از طبیعت استفاده میکنند که در فضای باز بتواند حس طبیعت را به خوبی منتقل کند و آرامش دهنده باشد.

 

(محوطه سازی)

از سوی دیگر معماری داخلی و محوطه سازی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در معماری داخلی در اولویت قرار می گیرد.

 

 

در این بین همواره هدف ارائه طریقتی است که تخیل نیز مانند سایر عوامل، تحت نظمی منطقی درآید و شکل عنصری سازنده به خود گیرد. به خاطر عوامل متعددی که در شکل‌گیری یک طرح موقت دخالت داردند اجرای کار نیازمند برنامه‌ای دقیق و منظم است. پیشرفت قدم به قدم و حساب شده از اتلاف وقت و هزینه می کاهد و در نتیجه حاصل کار را پر ثمر می‌سازد، لذا در طرح اجرائی عواملی چند لازم است مورد نظر قرار گیرد.

 

برای مشاوره محوطه و دکوراسیون داخلی و ساخت و بازسازی با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد فوق العاده ای در انتظار شماست.

  02166977458 - 02166977438  

 

 

برند ها و مشتریان

جدید ترین اخبار سایت